Tarnów, ul. Rozwojowa – Hala 2200 m.kw. na wynajem

Nieruchomość to budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2204 m.kw. z przyległym, ogrodzonym i pokrytym kostka placem/parkingiem o powierzchni 438 m.kw.

Budynek dzieli się na trzy części tzw. starej haki o pow. Ok. 1300 m.kw, składającej się z hali magazynowej o pow. 1238 m.kw. z nowo wykonaną posadzką przemysłową, oświetlona nowymi, wysokowydajnymi lampami ,z nowa stolarką okienna. Na całości wykonany dwa lata temu nowy dach z płyt warstwowych. Na terenie tej części znajduje się składająca się z dwóch pomieszczeń część biurowa, dwa sanitariaty oraz na piętrze spora powierzchnia do wykorzystania. Dwie bramy wjazdowe.

Druga część składa się hali magazynowej ok. 500 m.kw. , oświetlonej z wykonaną nową posadzką pokrytą wylewką żywicową z bramą wjazdową oraz mniejszej części magazynowej z obniżonym sufitem, szatni pracowniczych i sporego pomieszczenia biurowo-technicznego. Dach po naprawie dwa lata temu.

Trzecią częścią jest budynek biurowy składający się z czterech pomieszczeń biurowych i sanitariatu na piętrze oraz pomieszczenia socjalnego i sanitariatów oraz dużego pomieszczenia magazynowego na parterze. W budynku znajduje się węzeł MPEC, który do tej pory wykorzystywany jest do ogrzewania budynku biurowego i ciepłej wody. W tej części wykonana jest zupełnie nowa instalacja grzewcza, wodna i kanalizacyjna. W pełni od nowa wykonane są sanitariaty, kompleksowo odnowione pomieszczenia biurowe. Przed budynkiem wyłożony kostką parking na kilka samochodów.
Do budynku doprowadzone są nowe przyłącza wody, energii elektrycznej oraz znajduje się w nim węzeł MPEC, który służyć może w razie potrzeby do ogrzania całości hal magazynowych po wykonaniu instalacji grzewczej.

Łatwy dojazd do hali, doskonałe skomunikowanie z autostradą.

 

Kontakt: tel. 602 511 955