CEBIT – tutaj przyszłość staje się rzeczywistością

AI – artificial intelligence, to chyba najczęściej powtarzany zwrot w podczas tegorocznych targów CEBIT, które odbyły się w minionym tygodniu w Hannoverze. Sztuczna inteligencja, o której mowa, dominuje we współczesnym postrzeganiu życia, produkcji i usług. Ogólnoświatowe trendy, innowacyjna atmosfera oraz dostęp do unikalnych technologii zdominowały czwarty wyjazd targowy dla firm MŚP z Małopolski!

10 przedsiębiorców przez 5 dni z jednej strony prezentowało swoją ofertę, aktywnie poszukując kooperantów, klientów i inwestorów, a z drugiej czerpało inspirację spotykając się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, prezentowanymi przez światowe marki. W targach wzięły udział firmy: Airly for Industry, APG System, Artificial View, Gate-Software, GO ERP, Instal System, MEMO-IT, Na Niby Studio, NoGravity, Sinterit.

Stoisko Tarnowa, było jednym z 4 samorządowych podczas CEBITU, ale, co warto podkreślić, jedynym miejskim przedstawicielem Polski. Wspólnie z Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, uzupełniano ofertę firm o konsultacje i wsparcie, a także ważną, z miejskiego punktu widzenia, ofertę nieruchomości dla inwestorów.

Projekt Business Boost for Małopolska wkroczył w końcową fazę realizacji, czyli zapewnienia dostępu do zagranicznych rynków dla małopolskich firm. Warto odnotować, że w projekcie preferowane są firmy z Tarnowa oraz Aglomeracji Tarnowskiej, stwarzając bezprecedensową szansę na udział w najważniejszych branżowych wydarzeniach w Polsce i Europie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z CEBITU:

 

oraz filmową:

Przedstawiciele projektu oraz kolejne 10 firm, już od najbliższego poniedziałku, 18 czerwca, wezmą udział w kolejnych targach zagranicznych, tym razem będzie to AUTOMATICA w Monachium.

Więcej na temat projektu Business Boost for Małopolska, można znaleźć tutaj: http://www.tarnow.pl/Biznes/Business-Boost-For-Malopolska