Strefa przedsiębiorcy DESK oferuje…

DESKStrefa przedsiębiorcy DESK (Darmowa E-biznesowa Strefa Kreatywności) oferuje do dyspozycji mikro firm i freelancerów, nie posiadających własnego zaplecza, powierzchnię biurową za darmo, z dostępem do Internetu.

Z DESK-u korzystać może każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, potrzebuje spokojnego miejsca do pracy lub chce przeprowadzić szkolenie czy też zorganizować spotkanie biznesowe.

W budynku przygotowano sześć stanowisk pracy, salę konferencyjną z zapleczem multimedialnym oraz kolorową strefę tzw. burzy mózgów. Jest tam także zaplecze sanitarne i kuchenne oraz biuro do indywidualnych spotkań biznesowych.

Rozwiązanie określane mianem coworkingu ma charakter pilotażowy i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, których w Tarnowie jest już kilka tysięcy. Tego rodzaju formę wsparcia wprowadzono także w innych miastach w Polsce i cieszy się ona sporym zainteresowaniem. Wśród jej atutów wymienia się m.in. możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz oszczędności w wydatkach na wyposażenie własnego biura. Jest to szczególnie popularna forma działalności w środowisku freelancerów, czyli osób działających bez etatu, realizujących zlecenia w dziedzinie, w której są specjalistami.

DESK jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00.

Zdjęcie: www.desktarnow.pl