Tarnów na targach LOGISTEX

Oferta nieruchomości inwestycyjnych w Aglomeracji Tarnowskiej zostanie zaprezentowana podczas ciekawego, branżowego spotkania branży logistycznej w Sosnowcu, które odbędzie się w najbliższą środę, 25 kwietnia w Sosnowcu.

Przedstawiciele Wydziału Rozwoju Gospodarczego, którzy realizują projekt „Business Boost for Małopolska” wezmą udział w spotkaniu dla inwestorów, w ramach Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które odbędą się wspólnie z Salonem Logistyki i Magazynowania LOGISTEX w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Silesia.

To już drugie takie wydarzenie, realizowane przy wsparciu środków europejskich, w ramach dwuletniego projektu.
W ubiegłym roku, tarnowska oferta była prezentowana na targach Real Connect w Warszawie. Tym razem nieruchomości Tarnowa oraz 10 gmin stowarzyszonych w ramach porozumienia aglomeracyjnego, będą prezentowane branży logistycznej, której najważniejsi reprezentanci będą obecni w Sosnowcu.

Podczas targów między innymi odbędą się także:

  • Spotkania Transportowe TSL Biznes – edycja wiosna 2018
  • Panel: Logistyka i Magazynowanie: Szanse i wyzwania dla Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii,
  • a także prezentacje dotyczące terenów inwestycyjnych w Małopolsce Wschodniej, w ramach eventu dla inwestorów, realizowanego przez Urząd Miasta Tarnowa.

Poza promocją terenów, pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego będą prezentować ofertę Tarnowa w zakresie możliwych synergii z istniejącymi firmami, a także dostępnego potencjału komunikacyjnego i ludzkiego.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej organizatora: http://bit.ly/Tarnów_Logistex