Wystawcy z branży kompozytów poszukiwani

Organizatorzy Targów KOMPOZYT – EXPO, które odbędą się w październiku w Krakowie, zapraszają do udziału wystawców, powiązanych z branżą. Województwo Małopolskie może pokryć nawet 90 procent kosztów, związanych z wynajmem powierzchni targowej.

Zaproszenie do udziału w Targach i oferta pokrycia większości kosztów są skierowane do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, planujących rozwój firmy.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, znajdującego się pod tym linkiem: http://kompozyty.krakow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/rejestracja-zwiedzajacych.html można też bezpłatnie uczestniczyć w Targach. Rejestracja potrwa do 9 października.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych odbędą się już po raz ósmy, w Krakowie, w hali EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9, w dniach 11 – 12 października. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Z każdym rokiem wystawa poszerza swój zakres o nowe dziedziny, umożliwia nawiązanie i ułatwia podtrzymanie kontaktów biznesowych i skupia coraz większe grono zwiedzających. W ubiegłym roku swoją ofertę prezentowało 214 wystawców, z których jedną czwartą stanowiły firmy zagraniczne, między innymi z Czech, Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Włoch i Francji. Jak informują organizatorzy – co roku podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują na swoich stoiskach usługi i maszyny.

Kompozyty są stosowane jako materiały konstrukcyjne w wielu dziedzinach techniki, w tym w budownictwie, technice lotniczej i astronautyce, w transporcie kołowym i szynowym (resory i zderzaki samochodowe, okładziny hamulcowe), w produkcji części maszyn, urządzeń i wyrobów sprzętu sportowego, między innymi łodzi i nart. (Źródło: www.tarnow.pl)